Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

su tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır ? , Tuvalet Pimaş gider hattının açılması için yukarıdaki işlemleri yaparak da tıkanıklık açma işleminde başarılı olamayabilirsiniz. Bu durumda profesyonel bir hizmet almanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır ? Su Tesisat Firmamız tuvalet tıkanıklık sorununuza kısa sürede çözüm bulacaktır.

Tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınızda 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.

Makro Tesisat olarak tıkanıklık açma kapsamında tuvaletinize yapılan işlemi şu şekilde sıralayabiliriz.

– Öncelikle uzman ekibimiz gerekli keşif faaliyetini yaparak sorunun büyüklüğünü tespit eder.
– Sorunun tuvalet giderinden ya da binanın ana rögarından kaynaklı olması söz konusu olabilir.
– Gider hattına kameralı cihaz ile bakılarak tıkanıklığın hangi noktada olduğu tespit edilir.
– Kameralı cihazın görüntü ünitesinden sorunun yaşandığı bölge görülebilir.
– Sorunun tespit edilmesini müteakip robotlu gider açma uygulaması ile sorun kısa sürede ortadan kalkar.
– Tıkanıklık açma işlemlerinde kırma işlemi yapılmaz. Bu da müşterilerimizde ayrıca memnuniyet yaratır.

Uzman profesyonel acil tesisat uygulamalar sayesinde tıkanıklık açma işlemleri sorunsuz şekilde yapılır. Bunun yanında sorunun tekrarlanmaması için müşterilerimize gerekli tavsiyeler verilir.
Yaşam alanlarında karşılaşılan en sorunlu tıkanıklık açma problemi tuvaletlerde yaşanan sorunlardır. Tuvaletin kullanılamaması ya da tuvaletin gider deliğinden dışarıya lağım sızması gibi sorunlar kullanıcıyı doğrudan etkileyen problemlerdir.

– Tuvaletin tıkanması durumunda ilk etapta kendinize soruna müdahale etmeyi de düşünebilirsiniz.
– Tuvaletin tıkanmasının nedeni, tuvalet giderine yabancı cisim atılması ya da tuvalet kâğıtlarının atılması.
– Tıkanıklık neden olan yabancı cisimler gider hattının belli bir noktasından sonra ilerleyemez.
– Tıkanıklık sebep olan madde görünür noktada ise giderden çıkarmayı düşünebilirsiniz.
– Gider borusuna zarar vermeyecek şekilde çubuk benzeri bir cisimle açmaya çalışabilirsiniz.
– Basınçlı Pompa ile gider hattından basınç oluşturarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz.

Pimaş ve Gider Boru Neden Tıkanır?

Lavabo, tuvalet, banyo, mutfak giderleri pek çok farklı sebepten ötürü tıkanır. Tuvaletlere kağıt atılması, atıkların daha da katılaşarak pimaşları mahvetmesi söz konusudur. Bununla beraber yağlar, yemek atıkları da mutfak bölgesindeki boruları tıkar. İşte bu noktada bu tür giderlerin açılması, evin pis kokudan kurtulması, giderlerin doğru şekilde kullanılması durumu söz konusudur.

Pimaş Tıkanıklığı Açmak Fiyatları ?

Bu sorunun yanıtı kuşkusuz ki hayırdır. Çünkü boruların , giderlerin açılması hususunda en pahalı sayılabilecek işlemler bile aslında kolay şekilde karşılanabilir uygulamalardır.

En çok dikkat çeken ayrıntılar arasında yerini alan elektronik cihazların kullanılması hususu bile masraf açısından büyük bir yük getirmeyecektir.

Eskilerden gerek tuvalet tıkanıklığı , gerek banyolardaki tıkanıklık , gerekse mutfaklardaki giderlerdeki tıkanıklık meydana geldiğinde bunları açmak için bir iki uğraş verilmekte , Sonuç olmuyor hemen kırma yöntemine giderlerdi , tıkanıklık şurdaydı burdaydı derler evin kırılmadık yeri kalmazdı .

başta söylediğimiz gibi artık makinalar,teknolojik cihazlar insanlara yön vermeye başladı, günümüzde her hangi bir tıkanıklık olduğu zaman evin herhangi bir yerini kırmadan önce bir ön çalışma yapılır, eldeki görüntüleme Kameraları ile Nokrasal görüntüleme yapılır, tıkanıklığın yeri tespit edilir .

Kamerelı Görüntülemeli makinalı robotlar sayesindede tıkalı olan borular kırmadan açılır vede içi açılıp temizlenen borular tekrar kameralar ile görüntüleme yapıyoruz.

Borularda herhangi bir pisliğin ve tıkanıklığın olup olmadığı görüntüledikten sonra istenildiği takdirde görüntülenen görüntüler teknolojik ortamda kayıt altına alınmaktadır.

İstanbul

Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklık Açma

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası